Кошик
28 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
інтернет-магазин техніки та аксесуарів

Кондиціонери

До побутових кондиціонерів відносяться всі пристрої, які використовуються для обслуговування об'єктів, що мають площу не більше 100 квадратних метрів. До таких об'єктів відносяться квартири, кімнати приватних будинків, офісні приміщення і невеликі магазини.

Побутові кондиціонери поділяються на наступні основні види: моноблочні (віконні, мобільні), спліт – системи та мультисистеми.

Побутові мобільні кондиціонери представляють собою портативний пристрій підлогового типу, оснащений колесами, що дозволяють переміщувати його в різні кімнати. Даний тип кондиціонеру є найпростішим в плані монтажу, а отже будь-який користувач здатний встановити його самостійно. Характерними недоліками мобільного кондиціонера є підвищений рівень шуму, розміри і довжина рукава для відведення тепла.

Побутові кондиціонери "спліт-системи" включають в себе два блоки (внутрішній і зовнішній), які з'єднані між собою за допомогою кабелю керування і мідних трубок для циркуляції фреону. Для зменшення рівня шуму компресорний блок встановлюється зовні будівлі. Внутрішню частину ( внутрішній блок) можна розташувати в будь-якому місці приміщення. 

Побутові кондиціонери типу мультиспліт в порівнянні з попереднім типом мають кількість внутрішніх блоків від 2 до 5 штук. Також вони відрізняються типами внутрішніх блоків (можуть поєднуватися настінні, касетні або підлогові типи внутрішніх блоків в одній системі).

Крім того, в побуті застосовуються і кондиціонери напівпромислового типу, до яких відносяться колонні, канальні, підлогові, касетні та підстельові. Такий тип кондиціонерів ідеально підійде для офісів та торгових площ.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 31