Корзина
43 отзыва
интернет-магазин техники и аксессуаров

Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGW-E1/MUZ-LN50VG-E1 Premium Inverter

Нет в наличииКод: 06-18026

61 995 грн.

Написать
 • +380 показать номер +380444515734
 • +380444866064
 • +380985372951 Kyivstar, Viber, Telegram
 • +380991104780 Vodafone
 • +380444515734
  +380444866064
  +380985372951Kyivstar, Viber, Telegram
  +380991104780Vodafone
  УкраинаКиевул. Дмитриевская, 21 корпус 4А
  0985372951
  0985372951
 • Условия возврата и обмена

  Компания осуществляет возврат и обмен этого товара в соответствии с требованиями законодательства.

  Сроки возврата

  Возврат возможен в течение 14 дней после получения (для товаров надлежащего качества).

  Обратная доставка товаров осуществляется по договоренности.

  Согласно действующему законодательству вы можете вернуть товар надлежащего качества или обменять его, если:

  • товар не был в употреблении и не имеет следов использования потребителем: царапин, сколов, потёртостей, пятен и т. п.;
  • товар полностью укомплектован и сохранена фабричная упаковка;
  • сохранены все ярлыки и заводская маркировка;
  • товар сохраняет товарный вид и свои потребительские свойства.

Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGW-E1/MUZ-LN50VG-E1 Premium Inverter

 

Нова система кондиціонування повітря "Преміум інвертор" MSZ-LN формує найвищий преміальний сегмент на ринку кліматичної техніки. В цій системі суміщаються витончений зовнішній вигляд, характерний для серії "Дизайн інвертор", і високі технічні характеристики, властиві серії "Делюкс інвертор". Серія "Преміум інвертор" має максимальний набір функцій і можливостей, які можуть знадобитися самому вимогливому користувачу.

 

Дизайн внутрішнього блока MSZ-LN - це поєднання простих форм, суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластика, який подібно лакофарбовому покриттю типу "металік" має глибинну структуру і прозорий верхній шар. Пропонується 3 кольорових рішення на основі комбінування пластику:

 • перламутровий білий MSZ-LN*VGV
 • рубіново-червоний MSZ-LN*VGR
 • чорний онікс MSZ-LN*VGB

Випускається також модель MSZ-LN*VGW білого кольору без прозорого верхнього шару.

Колір і тип пластику безпровідного пульта керування, що поставляється в комплекті, відповідає кольору внутрішнього блока.

 

Основні переваги кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGW-E1/MUZ-LN50VG-E1 Premium Inverter:

 

 • Двоступенева плазмова система знезаражування і фільтрації повітря Plasma Quad Plus.

Внутрішні блоки MSZ-LN оснащені плазмовою системою фільтрації і стерилізації повітря "Plasma Quad Plus". Іонізований газ (плазма) утворює завісу, яка руйнує бактерії, віруси, денатурує білки-алергени. Вбудований пристрій плазмового очищення повітря допоможе знизити сезонну захворюваність у дітей і дорослих, виключити алергічні реакції, в тому числі на домашніх тварин.

Ефективність антибактеріальної і антивірусної обробки повітря досліджена і підтверджена незалежними організаціями і лабораторіями. Тестування антибактеріальних властивостей відбувалося в Науково-дослідному центрі оточуючого середовища ім. Кітасао (Японія) на вірусі золотистого стафілококу. Ці бактерії являються причиною великої кількості небезпечних захворювань, і добре пристосовуються до дії антибіотиків. Основними шляхами проникнення стафілококу в організм людини є повітряно-крапельний і повітряно-пиловий. Також вони потрапляють в організм через пошкодження шкірних покривів і слизистих оболочок. В тестовій лабораторії за 3 години антибактеріальної обробки повітря кондиціонером MSZ-LN25 концентрація життєздатних бактерій зменшилась на 99,39% порівняно з контрольним дослідженням, коли функція плазмового очищення була вимкнена. За результатами випробувань видано заключення KRCES-Bio №2016_0118.

 

Противірусну ефективність підтвердив Центр вивчення вірусів підрозділу клінічних досліджень медичного центру в м. Сендай (Японія). Для цього в приміщенні об'ємом 25 кв.м. розпилювався аерозоль, що містив повноцінний вірус грипу H3N2 (хоча зазвичай обмежуються випробовуванням речовин, що імітують вірус, в невеличкій камері об'ємом 1кв.м.). Система "Plasma Quad Plus" довела свою ефективність в "бойових умовах", вона нейтралізувала 99% вірусів в приміщенні об'ємом 25 кв.м. за 72 хвилини, про що було видано офіціальне заключення №28-002.

 

Інститут алергенів оточуючого середовища в м. Токіо (Японія) підтвердив (заключення ITEA №Т1606028), що система фільтрації блоків MSZ-LN знижує концентрацію в повітрі найменшої котячої шерсті та лупи, а також пилку більш ніж в 50 разів.

 

Особливу небезпеку в сучасних містах представляють найдрібніші тверді часточки. Їх називають РМ (від англ. particulate matter - "тверді речовини"). Часточки РМ2.5 мають розмір менше 2,5 мкм. Більшість таких часточок міститься в вихлопі дизельних двигунів, а також в тютюновому димі. Дихальна система людини не здатна їх затримати, тому через легені вони потрапляють разом з киснем безпосередньо в кров і розносяться по організму.

 

Компанія Mitsubishi Electric дослідила ефективність збору дрібнодисперсних часточок РМ2.5 за допомогою портативного лазерного фотометра DUTTRAK II Model 8530. Джерелом дрібнодисперсних часточок був тютюновий дим. Початкова концентрація часточок РМ2.5, зафіксована приладом, складала 1,5 мг/м.куб. Експеримент проводився в двох версіях: в вентильованому приміщенні об'ємом 25 м.куб.  і повітрообміном 14 м.куб/час, а також в приміщенні без вентиляції. В першому випадку знадобилось 68 хвилин для зниження концентрації РМ2.5 на 90% і 145 хвилин - для зниження на 99%. В приміщенні без вентиляції очищення зайняло дещо більше часу: зниження на 90% було досягнуто за 83 хвилини, а на 99% - за 166 хвилин. Ця властивість нових систем MSZ-LN оцінять власники квартир, розташованих біля жвавих міських магістралей, підприємств або ТЕЦ.

 • Вбудований тепловізор "3D I-SEE"

Внутрішні блоки MSZ-LN систем серії "Преміум інвертор" оснащені 3D датчиком температури. Він фіксує випромінювання в інфрачервоному діапазоні, дистанційно визначаючи температуру в реальних точках приміщення. За допомогою цієї технології, що отримала назву "3D I-SEE", можна запобігти переохолодження нижньої частини приміщення влітку, а взимку, наприклад, рівномірно прогріти зону у підлоги, в якій грають діти.

Кондиціонер вміє визначати місце знаходження людей в приміщенні і автоматично відхиляти або направляти повітряний потік на користувача. 

На визначенні присутності людини в обслугованому приміщенні заснована функція енергозбереження. Якщо датчик фіксує, що в приміщенні нікого немає, то система автоматично переключається в енергозберігаючий режим.

Привід направляючих повітряного потоку забезпечує двозональне повітророзподілення. В сукупності з вбудованим тепловізором ( датчиком "3D I-SEE"), здатним знаходити положення людей в приміщенні за їх інфрачервоним випромінюванням, система направляє або відводить потік від користувача в залежності від його бажань. Через плаский прямокутний дизайн виникли ускладнення внутрішньої конструкції. В неробочому положенні елементи системи повітророзподілення повністю прибираються в корпус, що нагадує механізм крила реактивного літака.

 • Унікальне гібридне покриття для захисту від бруду і пилу Dual Barrier Coating.

Дуже важливо, щоб часточки-забруднювачі не затримувались на внутрішніх поверхнях кондиціонера. Для цього вперше була застосована технологія "Dual Barrier Coating". Поверхні крильчатки вентилятора, алюмінієві ребра теплообмінника, а також пластикові деталі, що контактують з повітряним потоком, представляють собою "шахову дошку" з гідрофобних і гідрофільних клітин мініатюрного розміру, що чергуються. Гідрофобні ділянки, що містять сполуки фтору, відштовхують гідрофільні забруднювачі: пил, волокна тканини і т.п., а гідрофільні ділянки заважають прилипанню гідрофобних забруднювачів, таких як масляні аерозолі, часточки тютюнового диму, сажа та ін.

Завдяки цьому покриттю внутрішні елементи залишаються чистими протягом тривалого часу, і відсутні умови для розмноження бактерій або виникнення неприємних запахів.

Покриття "Dual Barrier Coating" дозволяє зменшити так звану деградацію енергетичної ефективності і витрати повітря внутрішнього блока в процесі експлуатації, а також збільшити інтервали між регламентними роботами з технічного обслуговування.

 • Вбудований Wi-Fi інтерфейс

Вбудований Wi-Fi інтерфейс забезпечує 2 варіанти управління: безпосереднє і віддалене. В першому варіанті можна використовувати смартфон в якості безпровідного пульта керування з зручним інтерфейсом і розширеними можливостями. Кондиціонер буде миттєво реагувати на команди. Віддалене управління реалізується через хмарний сервер MELCloud, що дуже зручне для контролю віддалених об'єктів, наприклад, заміського будинку.

 • Холодоагент R32 забезпечує збільшення енергоефективності. Наприклад, система MSZ-LN25VG має сезонний коефіцієнт енергоефективності в режимі охолодження SEER=10,5.
 • Низький рівень шуму - 19 дБ (MSZ-LN25/35VG).
 • Внутрішні блоки комплектуються дезодоруючим фільтром і бектерицидним фільтром з іонами срібла.
 • Встановлення на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промивка магістралей.
 • При довжині фреонопроводу до 7 м не потрібна дозаправка холодоагенту R32.

 

Характеристики
Основные
Производитель   Mitsubishi Electric
Страна производитель Таиланд
Мощность обогрева   6000 Вт
Мощность охлаждения   5000 Вт
Назначение кондиционера   Бытовой
Охлаждающая способность   18000 BTU/ч
Режим работы кондиционера Охлаждение/обогрев
Состояние Новое
Тип внутреннего блока   Настенный
Тип кондиционера Сплит-система
Цвет корпуса   Белый
Гарантия 36 мес
Доставка/Оплата Мин. предоплата 10%. Срок доставки от 2 до 5 дней
Дополнительные функции и характеристики
Автоматический режим работы   Да
Датчик присутствия   Да
Инвертор Да
Используемый хладагент   R32
Максимальная длина коммуникаций 20 м
Ночной режим работы Да
Пульт дистанционного управления   Да
Регулировка направления потока воздуха автоматическая
Режим вентиляции Да
Режим приточной вентиляции Нет
Таймер Да
Теплый пуск   Да
Тип управления Электронное
Уровень шума   25 дБ
Функция ионизации   Да
Функция памяти Да
Габаритные размеры внешнего блока
Вес внешнего блока 40 кг
Высота внешнего блока 714 мм
Глубина внешнего блока 285 мм
Ширина внешнего блока 800 мм
Габаритные размеры внутреннего блока
Вес внутреннего блока 15.5 кг
Высота внутреннего блока 307 мм
Глубина внутреннего блока 233 мм
Ширина внутреннего блока 890 мм
Параметры работы прибора
Максимальная рабочая температура окружающей среды 46 град.
Минимальная рабочая температура окружающей среды -15 град.
Напряжение сети   220~240 В
Потребляемая мощность в режиме обогрева 1480 Вт
Потребляемая мощность в режиме охлаждения 1380 Вт
Частота   50 Гц
Пользовательские характеристики
Гарантированный диапазон наружных температур обогрев -15/+24°С по влажному термометру
Гарантированный диапазон наружных температур охлаждение -10/+46°С по сухому термометру
Максимальный рабочий ток 13.9 А
Поток воздуха 834
Информация для заказа
 • Цена: 61 995 грн.