Кошик
29 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
інтернет-магазин техніки та аксесуарів

Встановлення кондиціонерів під ключ!

  Встановлення кондиціонерів під ключ!, фото 1
 Встановлення кондиціонерів під ключ!, фото 2  Встановлення кондиціонерів під ключ!, фото 3  Встановлення кондиціонерів під ключ!, фото 4
Послуга

від 1 799 грн.

Написати
 • +380 показати номер +380444515734
 • +380444866064
 • +380985372951 Kyivstar, Viber, Telegram
 • +380991104780 Vodafone
 • Контакти
  • Телефон:
   +380444515734
   +380444866064
   +380985372951, Kyivstar, Viber, Telegram
   +380991104780, Vodafone
  • Адреса:
   вул. Дмитрівська, 21 корпус 4А, Київ, Україна
 • Умови повернення та обміну

Монтаж кондиціонера краще всього проводити під час ремонту, щоб трубопровід, що з'єднує внутрішній та зовнішній блоки, не зіпсував інтер'єр. Перше, що потрібно зробити – визначитись з місцем розташування кондиціонера. Внутрішній блок необхідно розмістити таким чином, щоб він був якомога менш помітним. З цим Вам допоможуть спеціалісти з монтажу, які запропонують найбільш підходяще місце для агрегату. Професійний монтаж кондиціонерів в квартирі допоможе уникнути поломок встановленого кліматичного обладнання, які в 80% випадків відбуваються саме через непрофесійні монтажні операції. Спеціалісти-інсталятори компанії "Плюс" за довгі роки своєї професійної діяльності мають величезний досвід для вирішення будь-яких поставлених їм задач. В залежності від конкретної ситуації виконується стандартний або нестандартний монтаж, а іноді найкращим рішенням буде проведення монтажних робіт в два етапи.

 

Стандартний монтаж, що проводиться біля 3 годин, представляє собою типовий та найбільш простий метод встановлення кондиціонера, при якому:

 • довжина міжблочних комунікацій складає не більше 3-х метрів;
 • товщина зовнішньої стіни не перевищує 0,8 метрів;
 • паралельне стіні розташування зовнішніх комунікацій;
 • вивід дренажної труби, призначеної для зливу конденсату, виконується через найближчу точку в зовнішній стіні, при цьому довжина зовнішньої ділянки труби складає 30-50 см;
 • комунікації всередині приміщення закриваються декоративним білим пластиковим коробом (декоративний короб не входить у вартість в стандартного монтажу).

 

Нестандартний монтаж - це роботи з монтажу кондиціонера, при яких існують додаткові вимоги Замовника, або незвичайні конструктивні особливості приміщень. При цьому неминучі збільшення загального обсягу виконуваних робіт, подовження комунікацій, а іноді і створення заглиблень в стіні (штроблення) для зручного укладання комунікацій, що завжди призводить до подорожчання монтажних робіт.

 

Монтаж, що виконується в два етапи, особливо зручний для об'єктів, де в даний час проводяться ремонтні роботи. На першому етапі виконуються всі роботи з монтажу міжблочних комунікацій, а також силового кабелю та дренажної трубки. Іноді на першому етапі встановлюється зовнішній блок. Другий етап, що настає після повного завершення ремонтних робіт, містить в собі встановлення внутрішнього блока. Завдяки такому розділенню, монтаж кліматичного обладнання виконується акуратно, без забруднень, які є результатом виконання інтенсивних ремонтних операцій, а комунікації надійно та без слідів сховані в стінах.

 

Отже, професійний монтаж кондиціонера — це довгий термін служби та надійної роботи встановленого обладнання. Найоптимальніший варіант — це купівля кондиціонера з монтажем. Тому що, всі послуги і сервісне обслуговування кондиціонерів буде закріплено за однією компанією. При цьому Ви отримаєте комплексну гарантію і на монтаж, і на кондиціонер, що складає від 2 до 5 років в залежності від виробника вибраної вами техніки.

 

Спеціалісти компанії «ПЛЮС» володіють високим науково-технічним потенціалом, що дозволяє нам кваліфіковано вирішувати задачі створення комфортного середовища для Вашої праці та відпочинку. Наші ціни демократичні, а якість виконуваних робіт дуже висока!

 

Звертайтесь прямо зараз і ми подбаємо про Ваш комфорт вже сьогодні!

 

Інформація для замовлення
 • Ціна: від 1 799 грн.
Відгуки про послугу
Додати відгук