Кошик
45 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

интернет-магазин техники и аксессуаров
+380 (44) 451-57-34
+380 (44) 486-60-64
+380 (98) 537-29-51

Скупий платити двічі

Скупий платити двічі

Кондиціонер - не розкіш, а засіб охолодження. Банально, але факт. Хоча сьогодні ще рано говорити про масову "кондиціонеризацію" вітчизняного населення, альо в міській місцевості, особливо у великих розвинених мегаполісах ми вже впритул наближаємося до цього стану. Радіти цьому чи журитися, - питання більш політичне чи економічне. Поговоримо про інший бік, технічний, з точки зору тих, хто вже занурився у цей процес.

Наявність такої техніки, як кондиціонер, передбачає певні правила поведінки як в приміщенні, де встановлено таке обладнання, так і в поводженні з ним самим.

Простіше кажучи, якщо ми хочемо, щоб наша техніка працювала надійно, ефективно і довго, ми повинні добре до неї ставитися і доглядати за нею. Що стосується особисто нас, то зрозуміло, потрібно дотримуватися елементарних правил експлуатації, самостійно робити те, що в наших силах, наприклад проводити періодичну чистку кондіціонера, тобто фільтра його внутрішнього блоку і т. п.

Але є речі, які ми не в силах зробити самі, але вони дуже важливі для довговічної роботи такої техніки. Йдеться, звичайно ж про періодичний сервіс кондіціонера. Сервіс кондіціонера вімагає як спеціальних пристосувань та інструменту, так і людей, які володіють навичками поводження з ними.

Сервіс будь-якого обладнання, а кондіціонера особливо, на порядок зменшує вірогідність поломки і збільшує тривалість його ефективної роботи. Періодичність сервісу, як правило, однакова для всіх умів - раз на рік перед сезоном активної експлуатації. Але є обставини, що вимагають більш частого проведення сервісних робіт. Це, наприклад, наявність тополиного пуху в місцевості, де встановлений зовнішній блок, або підвищене забруднення повітря приміщення, в якому знаходиться внутрішній блок.

 

Роботи, що виконуються при сервісному обслуговуванні кондіціонера також стандартні і відомі для всіх, хто так чи інакше стикався з такою технікою. Це чистка та промивка теплообмінників зовнішнього і внутрішнього блоків. Дана процедура забезпечує найбільш повний теплообмін між фреоном, що циркулює по магістралях і повітрям, що проходити через теплообмінники, а відповідно - максимальний ККД роботи кондіціонера.

Також дуже важлива промивка піддону і дренажної системи, оскільки це гарантує відсутність грибків і неприємного запаху при роботі кондіціонера, а також убезпечить від підтоплення через внутрішній блок.

Крім цього, з годиною можливий витік фреону, тому дуже важливо стежити за його тиском у системі, адже крім усього іншого недостатня кількість фреону погіршує змазування частин компресора і може призвести до його поломки.

 

Сервіс кондіціонера, це ті, на чому не варто економити, адже не даремно в народі кажуть, - "скупий платити двічі".

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner